W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Biesiada w Białkach

24.07.2023

Biesiada zorganizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich Białki "Wulkany Energii" miała na celu integrację lokalnej społeczności i aktywizację seniorów.

Biesiada

Biesiada zorganizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich Białki "Wulkany Energii" miała na celu integrację lokalnej społeczności i aktywizację seniorów.

Dzięki projektowi realizowanemu z Fundacją Biedronka, udało się zaprosić na spotkanie mieszkańców Białk i zaprzyjaźnione KGW, które tego wieczoru umilały zabawę swoimi występami.

Dziękujemy Koło Gospodyń Wiejskich "Domanice i Okolice" oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Strzale za repertuar zachęcający do wspólnej zabawy, a jak widać na relacji seniorzy nie odmówili tańcom i śpiewom.

Spotkanie zorganizowane z myślą o seniorach zostało przez nich bardzo miło przyjęte, a zebrane po biesiadzie opinie dały wyraz temu, że właśnie takich spotkań seniorom brakuje.

Dziękujemy gospodyniom z Koło Gospodyń Wiejskich Białki "Wulkany Energii" za zorganizowanie tego spotkania, dzięki któremu sąsiedzi mogli się spotkać, porozmawiać ze sobą i spędzić wspólnie, a przede wszystkim aktywnie sobotnie popołudnie.

Może według życzenia seniorów, uda się, aby takie spotkania odbywały się częściej

Zdjęcia (14)

{"register":{"columns":[]}}