W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień tabliczki mnożenia w Żelkowie-Kolonii

W ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w szkole w Żelkowie-Kolonii 14 października został przeprowadzony w klasach IV – VIII projekt edukacyjny „Święto Tabliczki Mnożenia”.

dzień tabliczki mnożenia

Edukacja przez zabawę

Celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki, usprawnianie techniki mnożenia i dzielenia liczb w zakresie 100, zdobywanie umiejętności współpracy w grupie,
a także integracja zespołów klasowych. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób. Projekt był okazją dla uczniów do nadrobienia tabliczkowych zaległości po wakacjach.

Uczniowie z klas IV i V wzięli udział w „Turnieju Tabliczki Mnożenia”, uczniowie z klas VI rozwiązywali zadania w ramach klasowego konkursu „Mistrz Tabliczki Mnożenia i Logicznego Myślenia”, natomiast uczniowie klas VII i VIII rozegrali turniej „Jeden z dziesięciu”.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali „Złote Bilety” – dyplomy uprawniające do anulowania jednej niezapowiedzianej kartkówki z wybranego przedmiotu w pierwszym półroczu roku szkolnego 2022/2023.

Wszystkim uczniom wraz z nauczycielami, którzy wzięli udział w rozgrywkach matematycznych bardzo dziękujemy i gratulujemy zainteresowania ,,Królową Nauk”.

Koordynatorzy projektu: Monika Świderska, Beata Szoblik, Agnieszka Skaruz

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}