W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XX Gala Charytatywna

30.01.2023

28 stycznia na scenie teatralnej CKiS w Siedlcach odbyła się XX Jubileuszowa Gala Charytatywna „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo".

Gala charytatywna

28 stycznia na scenie teatralnej CKiS w Siedlcach odbyła się XX Jubileuszowa Gala Charytatywna „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo".

Udział w wydarzeniu wziął wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski, który jako jeden z patronatów honorowych wsparł przygotowania wydarzenia.

Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia niezmiennie od 20 lat jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua. Celem tej szlachetnej inicjatywy było zebranie materiałów rzeczowych oraz środków, które pomogą w realizacji marzeń dzieci z Domu Dziecka „Na Zielonym Wzgórzu" w Kisielanach, Domu Dziecka „pod Kasztanami" w Siedlcach, a także Fundacji Siedleckiego Hospicjum Domowego i polskich dzieci z Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie.

Podczas wydarzenia podsumowano również akcję „Wrzuć cukierka do pudełka, radość dzieci będzie wielka", którą wsparła również nasza gmina. Dzięki darczyńcom udało się zebrać łącznie 500 kg słodyczy, które zostały przekazane podopiecznym Domów Dziecka.

Wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski i dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Izabela Kuniewicz podczas gali otrzymali dyplomy i statuetki przyjaciół Szkoły Językowej Eurolingua.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}