W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie opłatkowe w gminie Siedlce

21.12.2023

Zdjęcie
Wszystkim pracownikom i przyjaciołom naszej gminy dziękujemy za obecność i wspólne dzielenie się dobrym słowem tego dnia.
Święta Bożego Narodzenia są czasem, kiedy podsumowujemy mijający rok, ale również momentem na poprawę relacji z bliskimi i przyjaciółmi.
Tak właśnie było podczas gminnego spotkania opłatkowego, w którym udział wzięli pracownicy urzędu gminy i zaproszeni goście.
Spotkanie było możliwością do podsumowania ostatniego roku, który jak podkreślał wójt :
- Dla gminy Siedlce rok 2023 był bardzo dobrym rokiem. Wszystkie inwestycje i plany, które udało się zrealizować tego dowodzą – mówił do zebranych wójt Henryk Brodowski.
Dodając:
- Dziś mam też okazję, by życzyć wszystkim obecnym spokojnych i radosnych świąt spędzonych w najbliższym, rodzinnym gronie, a także prosić o wybaczenie za wszelkie urazy i uszczypliwości, tak byśmy mogli Nowy Rok zacząć z nową kartą.
Czas świąteczny jest właśnie tym okresem, który skłania do refleksji i pozwala otworzyć nasze serce na drugiego człowieka.
Do słów wójta odnieśli się zebrani goście, którzy składając wszystkim zebranym najlepsze życzenia, zapewnili o dalszej, owocnej współpracy z gminą Siedlce.
Po odczytaniu słów z Pisma Świętego, biskup Grzegorz Suchodolski pobłogosławił zebranych i opłatek wigilijny, a JE biskup Kazimierz Gurda przypomniał wszystkim istotę zbliżających się świąt, życząc, aby były one niepowtarzalną okazją do prawdziwego spotkania z Nowonarodzonym.
Wydarzenie uświetniły swoim występem członkinie z Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Opolu, które przy akompaniamencie sołtysa Wiesława Kosyla wprowadziły świąteczny nastrój.

Materiały

Galeria zdjęć

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}