W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pożegnanie Barbary Myrchy - kierownika GOPSu

29.05.2023

Po 33 latach oddanej pracy żegnamy panią Barbarę Myrchę

Pożegnanie B.Myrchy
Po 33 latach oddanej pracy żegnamy panią Barbarę Myrchę
 
Podczas Sesji Rady Gminy Siedlce oficjalnie pożegnaliśmy Barbarę Myrchę - oddanego pracownika i od wielu lat również kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siedlcach.
Liczne projekty, inicjatywy i spotkania nie byłyby możliwe bez jej zaangażowania, wsparcia i pomocy.
 
- Dziękujemy za wszystkie lata pracy na rzecz naszych mieszkańców i dla gminy Siedlce. Pani osoba pokazuje, że odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu wykonuje swoją pracę oddaniem i pasją - mówił podczas sesji wójt gminy Henryk Brodowski.
 
Do podziękowań dołączył się również przewodniczący Rady Gminy Siedlce, który podkreślił:
- Najbardziej zapamiętamy pani empatię do ludzi, z którą każdego dnia podejmowała pani kolejne wyzwania i zawsze z myślą o osobach w trudniejszej sytuacji życiowej stawała po ich stronie - mówił Andrzej Rymuza.
 
Barbara Myrcha podziękowała za współpracę wszystkim pracownikom gminy Siedlce, osobom z którymi organizowała szkolenia, projekty i inicjatywy, a także wspomniała wójtów wszystkich kadencji, z którymi działała przez 33 lata swojej pracy na rzecz gminy Siedlce.
Pani Basiu życzymy pani sukcesów zawodowych na nowej drodze kariery, a także wszystkiego dobrego w życiu prywatnym

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}