W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gminne Obchody Dnia Strażaka

09.05.2023

7 maja spotkaliśmy się ze strażakami Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie naszej gminy, aby złożyć ich podziękowanie za ich służbę i obecność.

Gminny Dzień Strażaka
7 maja spotkaliśmy się ze strażakami Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie naszej gminy, aby złożyć ich podziękowanie za ich służbę i obecność.
 
Podczas uroczystej mszy świętej w ich intencji oddaliśmy strażaków i ich rodziny opiece świętego Floriana, prosząc go o potrzebne dla nich łaski i zdrowie.
 
Uroczystościom centralnym przewodniczył prezes OSP Błogoszcz Kamil Karczewski, który podkreślił, że każdy strażak traktuje swoją jednostkę jak drugi dom, a druhów jak rodzinę.
Meldunek w imieniu strażaków na ręce wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Siedlcach Doroty Dmowskiej-Paczuskiej złożył Stanisław Kosyl.
 
- Dziękuję Wam druhny i druhowie za Waszą codzienną służbę, a Waszym rodzinom za cierpliwość i wsparcie. Tak jak do tej pory staraliśmy się, aby wszystkie nasze jednostki były w pełni doposażone, tak mogę Was zapewnić, że dalej będziemy dbać o Wasze bezpieczeństwo i o to, aby sprzęt nigdy nie stanowił przeszkody do niesienia pomocy naszym mieszkańcom - mówił podczas uroczystości wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Siedlcach.
 
DRODZY STRAŻACY DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!

Zdjęcia (15)

{"register":{"columns":[]}}