W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bajkowy dzień pełen magii

08.11.2023

Bajkowe szaleństwo sobotniego poranka

Dzień bajek
Bajkowe szaleństwo sobotniego poranka
To, co działo się w Gminnej Bibliotece w Stoku Lackim przejdzie do historii tego miejsca.
Za sprawą cudownych, kreatywnych i kolorowych kostiumów, w które mieszkańcy naszej gminy ubrali się tego dnia - nasza biblioteka ożyła magią.
Nie trzeba było sięgać po książki, aby przenieść się do świata bajek i baśni.
 
Za nami Pierwsza Edycja Gminnego Dnia Postaci z Bajek Dziękujemy, że przybyliście na nasze przyjęcie do Biblioteki w Stoku Lackim i aktywnie braliście udział w zaproponowanych działaniach.
Pragniemy podziękować wszystkim księżniczkom w strojach balowych, pełnych brylantów, cekinów, biżuterii i koron, dzięki Wam biblioteka mieniła się wyjątkowo, Smerfowi Ważniakowi i wielu Superbohaterom, Olafowi i trzem Minniom, dwóm Śnieżkom i jednej Arielce, wspaniałym zwierzątkom (były kotki, piesek, dwie pszczółki, tygrysek, zebra, jelonek i biedroneczka, motylki, małpka i wilk), nasze progi odwiedził również Wojowniczy Żółw Ninja. Przybył do nas także Marshall w imieniu zespołu Psi Patrol. Porządku pilnował policjant i bardzo silny Pikachu. Ze statku morskiego zeszło dwóch Kapitanów, a z kosmicznego członek załogi. Byli też piłkarze.
 
- Gratuluję wspaniałego pomysłu i dziękuję wszystkim za udział w tym wydarzeniu. Mam nadzieję, że również filie bibliotecznej na terenie naszej gminy zorganizują podobne przedsięwzięcie dla najmłodszych mieszkańców - mówi wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski.
Wszystkim dzieciom, które się z nami bawiły bardzo dziękujemy i rodzicom, którzy tego dnia postawili na dzień spędzony z dziećmi na cudownej zabawie i integracji.
 
Walt Disney byłby balem zachwycony!
Drogie Panie z bibliotek Gminy Siedlce - dobra robota!
To był bardzo radosny dzień

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}