W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kobieta Aktywna Społecznie 2023

15.03.2023

​🫶𝔻𝕠𝕓𝕣𝕠 𝕤𝕚ę 𝕞𝕟𝕠ż𝕪, 𝕘𝕕𝕪 𝕤𝕚ę 𝕟𝕚𝕞 𝕕𝕫𝕚𝕖𝕝𝕚. 🥰🫶

kobieta przedsiębiorcza
🫶 𝔻𝕠𝕓𝕣𝕠 𝕤𝕚ę 𝕞𝕟𝕠ż𝕪, 𝕘𝕕𝕪 𝕤𝕚ę 𝕟𝕚𝕞 𝕕𝕫𝕚𝕖𝕝𝕚. 🥰🫶
W Gminie Siedlce nie brakuje akcji charytatywnych, spotkań społecznych i wydarzeń o zabarwieniu integrującym. W kolejnej kategorii wyłoniono i doceniono Kobiety Aktywne Społecznie. Laureatkami zostały:
 
Janina Wysokińska - Pani Janina była założycielką KGW w Golicach, a następnie objęła jego przewodnictwo. Jest kobietą aktywną społecznie, organizuje spotkania integrujące społeczność lokalną. Posiada wiele umiejętności takich jak robótki ręczne. Chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami poprzez organizowanie warsztatów florystycznych. Potrafi skłonić mieszkańców do podejmowania wspólnych działań.
 
Bogusława Gorzała - Pani Bogusława to aktywna radna w gminie Siedlce. Aktywna społecznie i zarazem sołtys wsi Stok Lacki Folwark. Reagująca na problemy mieszkańców i całej społeczności. Wolontariuszka w czasie pandemii covid. Nad wyraz przyczyniła się do upamiętnienia historii Stoku Lackiego w wydaniach książkowych.
 
Ewa Osiadała - Pani Ewa jest sołtysem wsi Chodów od maja 2022 roku. Znakomicie umie słuchać, łączyć ludzi. Integrować ich, a nie dzielić. I to jest zaleta, ale i sztuka. Należy do zespołu śpiewaczego Chodów jak również koła gospodyń wiejskich w Chodowie „Chodowianki”. To Kobieta orkiestra, sympatyczna, zawsze służąca pomocą, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.
 
- Ludzie, którzy robią coś bezinteresownie, zazwyczaj chowają się w cieniu i nie liczą na poklask. My doceniamy Wasze działania i zaangażowanie, bo o dobrych rzeczach należy mówić głośno! - podsumował wójt gminy Henryk Brodowski.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}