W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piknik "Łączymy pokolenia"

06.09.2023

Piknik "Łączymy pokolenia" w Żaboklikach

piknik w Żaboklikach
Piknik "Łączymy pokolenia" w Żaboklikach
 
Koło Gospodyń Wiejskich w Żaboklikach zorganizowało piknik, który miał dwa główne cele - aktywnie zakończyć wakacje i zintegrować młodsze i starsze pokolenie. Oba te zadania udało się wykonać perfekcyjnie.
 
Wydarzenie rozpoczęto biegiem ulicami Żaboklik, w którym udział wzięli starsi i młodsi mieszkańcy. Nie zabrakło też występów zespołów, solistów i duetów, którzy muzyka umilali to popołudnie.
Podczas pikniku rozstrzygnięto również konkurs na najpiękniejszy ogród z terenu Żaboklik i Żaboklik-Kolonia, na które swoje głosy mogli oddać wszyscy mieszkańcy i uczestnicy zabawy.
 
Nie zabrakło również profilaktyki i lekcji bezpieczeństwa, którą dla zgromadzonych poprowadzili strażacy z OSP Błogoszcz. Pokazując, jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy, przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa.
Na zakończenie dobrego popołudnia, na scenie przy świetlicy wiejskiej w Żaboklikach wystąpiła Żaneta Badełek, która zróżnicowanym repertuarem zachęciła do wspólnej zabawy.
Podczas pikniku zbierane były również środki na wsparcie siedleckiego hospicjum.

Zdjęcia (19)

{"register":{"columns":[]}}