W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Inwentaryzacja źródeł ciepła w Gminie Siedlce

07.06.2021

Ulotka inwentaryzacja źródeł ciepła

Ważna informacja dla mieszkańców

Szanowni Państwo!

W związku z obowiązkiem przeprowadzenia inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Siedlce od 08.06.2021 r. odwiedzą Państwa ankieterzy firmy GlobalECO. Przeprowadzą oni krótką ankietę m.in. na temat rodzaju używanego paliwa, głównego źródła ciepła czy rodzaju ocieplenia budynku. Spis będzie się odbywać 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 21:00. Ankieterzy będą posiadać stosowne upoważnienie Wójta.
Celem inwentaryzacji jest poprawa jakości powietrza w regionie. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o rzetelną informację na temat stosowanego źródła ciepła. Ograniczenie zanieczyszczenia poprzez identyfikację przestarzałych urządzeń grzewczych leży w naszym wspólnym interesie. Ocena skali problemu ułatwi skuteczne pozyskiwanie dofinansowanie na instalacje OZE, a w tym na wymianę kotłów.

Infolinia: 577 757 002

Więcej informacji w ulotce załączonej poniżej

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}