W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Hosanna Festival, czyli żywa ewangelizacja

29.09.2022

17 i 18 września scena w Centrum Kultury i Sztuki została przejęta przez młodych i utalentowanych ludzi, którzy swoim śpiewem głosili swoją wiarę.

Hosanna Festival

Kolejny Hosanna Festival za nami!

Pełne świadectw występy mogliśmy podziwiać przez trzy dni. Rozpoczynając od piątkowej mszy z adoracją, poprzez sobotnie przesłuchania zespołów, aż po niedzielne wyniki konkursu i koncerty głównych gwiazd.

Wśród zespołów, których śpiew zachwycił najmocniej, znalazły się także i te nagrodzone przez wójta gminy Siedlce Henryka Brodowskiego. Gratulując anielskich głosów i niezwykłych talentów, wójt podkreślił także odwagę towarzyszącą wszystkim, którzy pojawili się na scenie nie tylko, aby zaśpiewać, ale przede wszystkim, że chcieli podzielić się swoimi historiami i przeżyciami.

Przez te kilka dni mogliśmy doświadczyć żywej ewangelizacji młodego pokolenia.

Zdjęcia (17)

{"register":{"columns":[]}}