W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie Gminy Siedlce

24.11.2021

Zdjęcie

Ważna informacja dla mieszkańców

Szanowni Państwo!

W związku z obowiązkiem przeprowadzenia inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Siedlce ankieterzy firmy GlobalECO na przełomie kilku ostatnich miesięcy przeprowadzali w terenie gminy  krótką ankietę m.in. na temat rodzaju używanego paliwa, głównego źródła ciepła czy rodzaju ocieplenia budynku.

Spis odbył się w mieszkaniach i domach osób które fizycznie były na miejscu podczas wizyty ankietera Do części naszych mieszkańców ankieterzy niestety nie dotarli.


Celem inwentaryzacji jest poprawa jakości powietrza w regionie. Dlatego zwracamy się do Państwa  do których ankieter nie dotarł o samodzielne wypełnienie ankiety dostępnej w aplikacji GO Gmina Siedlce (aplikacja dostępna sklep Play) bądź telefoniczne skontaktowanie się z pracownikiem Urzędu Gminy Siedlce  w godz. 8.00-15.00 pod nr telefonu 25 632 77 31 wew. 17 lub 55

 

 

 

{"register":{"columns":[]}}