W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podsumowanie roku kulturalno-oświatowego w Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie

08.07.2022

Podsumowanie roku kulturalno-oświatowego GOK 2022

W Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie  dobiegł końca rok kulturalno-oświatowy 2021/2022.

1 lipca uroczystym koncertem Leny Ornowskiej, Magdy Księżopolskiej i Leny Wójcik, pokazem tańca z sekcji pani Klaudii Uchumańskiej, wystawą  prac artystycznych  zakończył się rok kulturalno-edukacyjny 2021/2022 w Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie.

Wydarzenie było nie tylko podsumowaniem pracy instruktorów, ale przede wszystkim było okazją do publicznego zaprezentowania się uczestników zajęć prowadzonych w GOK w Siedlcach z/s w Chodowie.

Instruktorzy Katarzyna Buzuk, Izabela Kowal, Klaudia Uchumańska, Agnieszka Kot, Rafał Bloch, Grzegorz Włodarczyk wspaniale przygotowali uczestników zajęć do zaprezentowania swoich talentów.

Na podsumowaniu oprócz śpiewu i tańców nie zabrakło także sekcji plastycznych dzieci pod kierunkiem  Katarzyny Buzuk i Izabeli Kowal przygotowali wystawę swoich prac, pokazujący  efekty ich całorocznej działalności.

Uczestnicy koncertu i zajęć prowadzonych w GOK w Siedlcach z/s w Chodowie otrzymali z rąk zastępcy wójta Sławomira Jagiełło i  dyrektora GOK  Izabeli Kuniewicz pamiątkowe dyplomy i upominki. Jednak największą nagrodą dla wszystkich uczestników i ich instruktorów były gorące brawa od zachwyconej publiczności. Na koniec organizatorzy przygotowali dla uczestników słodką niespodziankę oraz zaprosili do wspólnej zabawy.

Gratulacje dla rodziców, że ich dzieci są uzdolnione i utalentowane składa Wójt Henryk Brodowski oraz Dyrektor GOK Izabela Kuniewicz.

Zdjęcia (26)

{"register":{"columns":[]}}