W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Czas na pracę i czas na odpoczynek

06.06.2022

Kabaret OT.TO

4 czerwca odbył się piknik ,, Nasza wieś wczoraj i dziś- Żabokliki”. Organizatorem wydarzenie był Wójt Gminy Siedlce, Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie i Koło Gospodyń Wiejskich w Żaboklikach. Współorganizatorem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wydarzenie rozpoczął pierwszy bieg Żaboklicki. Następnie dla dzieci zostały przygotowane zabawy z Klaunem Resorkiem. W taneczny rytm przeniosły publiczność Ale Babki z Pruszyn Pieńki i Grupa Śpiewacza Żabokliki.

Do łez zgromadzony osoby rozbawiła Kabaret OT.TO.  W składzie Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski. Panowie stworzyli  niezwykła atmosfera, było dużo muzyki i pozytywnych wibracji. Widzowie po spektaklu czuli  się 10 lat młodsi. Był to koncert humoru, kultury i elegancji. 

W trakcie  pikniku prowadzona  była zbiórka przez Caritas , która jest wyrazem solidarności z naszymi sąsiadami, a jednocześnie zapewni konkretną pomoc poszkodowanym na Ukrainie

Na koniec odbyła się zabawa z zespołem Power Beet.

Podczas wydarzenia można było podziwiać zbiory i zdjęcia z wystawy ,, Nasz wieś wczoraj i dziś – Żabokliki” 

Materiały

Fotorelacja
{"register":{"columns":[]}}