W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spodobało im się wygrywanie!

09.11.2022

Gminny Klub Sportowy Armia Żelków po dziesięciu meczach pozostaje na fotelu lidera!

GKS Armia

Do przodu Armia!

Gminny Klub Sportowy Armia Żelków po dziesięciu meczach pozostaje na fotelu lidera!

W swoim pierwszym sezonie nasi pilkarze nie poczuli smaku porażki. Za to doskonale wiedzą jak smakuje zwycięstwo. W dziesięciu starciach siedmiokrotnie zwyciężyli, niejednokrotnie z ogromną przewagą nad rywalami. Uzyskane z wygranych i zremisowanych spotkań punkty zapewniły chłopakom z Armii utrzymanie się na samym szczycie tabeli.

- Cel osiągnięty!Na przerwę zimową zostajemy na fotelu Lidera - piszą na swoim fanpage'u.

Ostatnie spotkanie pokazało, że treningi, sparingi i wyczerpujące spotkania rozwijają w młodych zawodnikach pasje i umiejętności, co zaowocowało dobrą współpracą i sukcesami. Jednak jak dodają zawodnicy:

- Dziękujemy najlepszym kibicom na świecie za świetny doping, że jesteście z nami w tak licznym gronie.

Do rundy wiosennej nie osiądą na laurach i pod czujnym okiem Łukasza Guzowskiego dalej będą trenować, by wrócić do rozgrywek z odpowiednim przygotowaniem.

 

fot.: Dominika Strzalińska

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}