W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie Wielkanocne 2023

05.04.2023

3 kwietnia w Urzędzie Gminy Siedlce spotkaliśmy się, aby wspólnie rozpocząć Wielki Tydzień i złożyć najlepsze świąteczne życzenia.

Spotkanie Wielkanocne

3 kwietnia w Urzędzie Gminy Siedlce spotkaliśmy się, aby wspólnie rozpocząć Wielki Tydzień i złożyć najlepsze świąteczne życzenia.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Urzędy Gminy Siedlce i pracownicy, a także zaproszeni gości – przyjaciele naszej gminy.

Podczas spotkania wójt gminy Siedlce złożył wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia:

- Miniony rok był dla naszej gminy rokiem rozwojowym i dobrym inwestycyjnie. Dzięki współpracy z przyjaciółmi gminy, radnymi i pracownikami, udało nam się zrealizować plany inwestycyjne, które służą mieszkańcom gminy. Wielkanoc to dla chrześcijanina najważniejsze święto, ponieważ Syn Boży udowodnił, że miłość i wiara są silniejsze od śmierci. Na czas przeżywania tajemnicy Zmartwychwstania życzę Państwu i sobie, aby ten czas był źródłem prawdziwej radości i  umocnił naszą wiarę i chrześcijańską nadzieję. Niech Zwycięzca Śmierci wspomaga nas w codziennych decyzjach i wskazuje drogi, którymi powinniśmy podążać. Na czas radosnego świętowania życzę Państwu przede wszystkim odpoczynku i chwil spędzonych wśród najbliższych, z którymi będziecie dzielić Dobrą Nowinę Zmartwychwstania – mówił Henryk Brodowski.

Najlepsze życzenia na nadchodzące Święta Wielkiej nocy złożyli również przedstawiciele samorządowi, senator RP Waldemar Kraska oraz wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

Spotkaniu przewodniczył i wygłosił słowo o Zmartwychwstaniu ksiądz biskup Kazimierz Gurda zwracając uwagę na istotę nadchodzącej niedzieli wielkanocnej. Podkreślając, że jest to dzień, w którym w życiu chrześcijan odradza się nadzieja i pełnia wiary.

Poświęcenia pokarmów i błogosławieństwa dokonał biskup pomocniczy ksiądz Grzegorz Suchodolski.

Wszyscy zebrani na spotkaniu podzielili się jajkiem i w radosnej atmosferze celebrowali wspólnie spędzony czas przedświąteczny.

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}