W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mistrzostwa LZS Juniorów i Juniorek w podnoszeniu ciężarów

16.05.2021

Mistrzostwa LZS Juniorów w podnoszeniu ciężarów 13-16.05.2021 r.

    W dniach 13-16 maja 2021 r . odbywały się mistrzostwa LZS w podnoszeniu ciężarów do lat 15 i 17, których gospodarzem był WLKS Nowe Iganie. Spragnieni rywalizacji zawodnicy i zawodniczki zrzeszeni w Ludowych Zespołach Sportowych tłumnie przybyli do Siedlec.  Wśród reprezentantów WLKS Nowe Iganie  Martyna Dołęga zdobyła złoto w kategorii 76 kg U-17,  zaś srebrny medal w kat. 81 kg trafił na szyję Olgi Komorowskiej. Osiągnięty przez Martynę Dołęgę wynik (223,68) uplasował ją na trzecim miejscu w ogólnej klasyfikacji Sinclaira. W rywalizacji chłopców najlepiej wypadł Jakub Romaniak, który był trzeci w kat. 81 kg U-15. 
W klasyfikacji drużynowej najlepszą drużyną okazali się Budowlani-Całus Nowy Tomyśl. WLKS Nowe Iganie został sklasyfikowany na ósmej lokacie.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          /WLKS Nowe Iganie/

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}