W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powitaliśmy pierwszych urodzonych w gminie Siedlce

28.02.2023

Pierwsze pakiety powitalne już trafiły do najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Powitanie noworodków

Pierwsze pakiety powitalne już trafiły do najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Na pierwszym spotkaniu wójt Henryk Brodowski oficjalnie przywitał na świecie Różę – pierwszą urodzoną w 2023 mieszkankę gminy Siedlce oraz Aleksandra również urodzonego w styczniu.

Mamusie na spotkaniu pojawiły się z dziećmi, dlatego mieliśmy możliwość osobiście poznać noworodki, które powiększyły naszą gminną rodzinę i które chętnie pozowały do wspólnego zdjęcia.

- Życzę Paniom wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia dla maluchów i szybkiego powrotu do pełni sił dla Was. Upominki, które otrzymałyście, niech będą miłym gestem powitania Waszych dzieci na tym świecie, a dyplomy noworodka pamiątką i motywacją, gdy już będą starsze - życzył wójt Henryk Brodowski.

Przygotowane z myślą o najmłodszych milusińskich pakiety i personalizowane dyplomy z najlepszymi życzeniami odebrały nie tylko mamy z bobasami na ręku, ale również oddelegowani do tego zadania tatusiowie. W przygotowaniu cudownych pakietów pomogła nam firma Boxomania.pl, natomiast dodakową niespodzianką dla Róży był voucher na sesję fotograficzną, którą wykona Pięknografia Fotografia Kinga Woźniak.

Następne spotkanie dla nowo narodzonych mieszkańców gminy Siedlce zorganizowane zostanie w marcu i systematycznie będziemy na nie zapraszać kolejnych świeżo upieczonych rodziców.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}