W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rok zakończony prezentami

04.01.2023

Tuż przed końcem roku marszałek Janina Ewa Orzełowska odwiedziła strażaków z gminnej jednostki OSP.

błogoszcz

Tuż przed końcem roku marszałek Janina Ewa Orzełowska odwiedziła strażaków z gminnej jednostki OSP.

Wizyta w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej  w Błogoszczy była pięknym podsumowaniem roku 2022, w którym reprezentująca Samorząd Województwa Mazowieckiego, pani Janina Ewa Orzełowska niejednokrotnie wspierała naszą gminę swoimi działaniami.

30 grudnia jednostka OSP Błogoszcz otrzymała piłę do cięcia stali i betonu, zestaw ratunkowy z deską ortopedyczną i szynami Kramera oraz torbę medyczną.

- Wśród strażaków czuć już noworoczny nastrój, dlatego tym bardziej cieszę się, że mogłam dołożyć do tego swoją małą cegiełkę. W imieniu Samorządu Województwa, przekazałam do dyspozycji strażaków nowoczesną piłę do cięcia stali i betonu, jak również zestaw ratunkowy z deską ortopedyczną i szynami Kramera oraz torbę medyczną. Cieszę się, że Ci dzielni druhowie przywitają nowy rok z przytupem, a mieszkańcy regionu będą mogli czuć się bezpiecznie - komentuje Janina Ewa Orzełowska, członkini zarządu województwa mazowieckiego.

- Dziękuję pani marszałek, że zawsze o nas pamięta i dba nie tylko o nasze drogi, infrastrukturę i szereg ważnych inwestycji, które wspiera, ale pamięta także o bezpieczeństwie naszych mieszkańców. Każde wsparcie strażaków to wzrost bezpieczeństwa w gminie - dziękował wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski.

To dobre zakończenie roku dla strażaków z OSP Błogoszcz, a w perspektywie 2023 roku możemy powiedzieć, że to nie koniec prezentów, które trafią do tej jednostki.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}