W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gminna Akademia Seniora edycja 2

23.11.2023

Gminna Akademia Seniora II
Podsumowaliśmy działania Gminnej Akademii Seniora 2023.
Dziękujemy wszystkim partnerom za zaangażowanie w ten projekt
 
Podczas podsumowania udało nam się jeszcze raz wrócić pamięcią do wszystkich inicjatyw podejmowanych w ramach projektu i podziękować wszystkim zaangażowanym w każde z działań.
Szczególne podziękowania kierujemy do seniorów!
To dzięki Wam i z myślą o Was powstał ten projekt i to właśnie dla Was podjęliśmy szereg zadań, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo i możliwość zwiększenia aktywności.
- Dziękuję wszystkim partnerom, którzy w ramach akademii pomagali nam działać na korzyść naszych seniorów. Szczególnie dziękuję naszym seniorom. Cieszę się z tak dużego zainteresowania tym projektem i już teraz zapowiadam, że trzecia edycja będzie! - mówił wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski.
Mamy nadzieję, że przy następnej edycji zainteresowanie udziałem będzie jeszcze większe, ponieważ każdy senior jest dla nas bardzo ważny.
 
Po podsumowaniu drugiej edycji Gminnej Akademii Seniora nadszedł czas na wspólną zabawę i towarzyszące jej atrakcje.
Ten przyjemny punkt programu rozpoczęliśmy od kabaretu, który wywołał na twarzach seniorów śmiech, ten prawdziwy, szczery i po którym aż bolą kości policzkowe. Kabaret z Konopi sprawił, że nikt nie zakończył tego spotkania bez choćby jednego uśmiechu.
 
Następnie pozostając w tym dobrym nastroju na seniorów czekała zabawa taneczna przy muzyce serwowanej przez naszego gminnego Dj'a Marka, który dobierając odpowiednio repertuar, nie dawał seniorom chwili wytchnienia, co rozgrzewało parkiet do czerwoności.
Ogromnym zainteresowaniem tego wieczoru cieszyła się również Fotobudka Fejsboodka. Seniorzy mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia, nie tylko te tradycyjne, ale również te zwariowane przy wykorzystaniu przygotowanych na tę okazję dodatków
Wszystkim seniorom dziękujemy za tak wspaniałą zabawę.
 

Zdjęcia (16)

{"register":{"columns":[]}}