W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pożegnanie pracowników przechodzących na emeryturę

01.07.2021

kwiaty

W dniu 30 czerwca 2021 r. po wielu latach pracy na rzecz lokalnej społeczności, na zasłużoną emeryturę odeszło trzech pracowników Urzędu Gminy Siedlce -  Pani Halina Skulska, Pani Zofia Ziółkowska, Pan Zenon Kluczek

Serdeczne dziękuje za wieloletnią  pracę  za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i znakomitą organizację pracy. Swoją pracowitością i skromnością byli Państwo dla innych wzorem do naśladowania. Niech w tej dalszej „życiowej podróży ”towarzyszą słowa, mówiące o tym, że   „najpiękniejsze jest to, co przed nami, co nam przyjdzie dopiero przeżyć”. - Tymi słowami Wójt Gminy Siedlce dr inż. Henryk Brodowski podziękował za zaangażowanie i pracę.  

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}