W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Dni z Doradztwem Rolniczym

13.09.2022

W ubiegły weekend odbyły się Dni z Doradztwem Rolniczym, które w tym roku pomimo niesprzyjającej pogody nie zniechęciły wystawców i rolników do przybycia na siedleckie tereny.

Dni Doradztwa

Według zwyczaju stanowiska wystawców to nie tylko pojazdy i sprzęt rolniczy, ale rękodzieła, produkty spożywcze, nasadzenia, stanowiska promocyjne i te przyciągające największą uwagę – sektory ze zwierzętami. Dla nich pogoda była bardziej sprzyjająca - brak upału i świeże powietrze to to, czego zwierzęta najbardziej wyczekują po kilku słonecznych miesiącach.

Wśród prezentowanych zwierząt hodowlanych znalazły się także krowy i cielaczki, które stanęły do konkursu. W konkursie udział wzięli hodowcy z różnych gmin i powiatów województwa mazowieckiego, których po ogłoszeniu wyników nagradzali przedstawiciele samorządów. Puchary i nagrody zwycięzcom z naszego regionu  wręczał wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski.

Zdjęcia (16)

{"register":{"columns":[]}}