W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zabawa choinkowa w Żelkowie-Kolonii

10.02.2023

W Zespole Oświatowym w Żelkowie 7 lutego odbyła się noworoczna zabawa choinkowa. Tego dnia uczniom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji.

Choinka w Żelkowie-Kolonii

W Zespole Oświatowym w Żelkowie 7 lutego odbyła się noworoczna zabawa choinkowa. Tego dnia uczniom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji.

Innowacyjność i oryginalność postaci, za które przebrali się uczniowie była niesamowita. Pojawili się nie tylko super bohaterowie znanych kreskówek, ale także policjanci, strażacy, księżniczki, kowboje z Dzikiego Zachodu, ale także pojawiła się popularna ostatnio Wednesday. Najmłodsi jako pierwsi rozgrzewali parkiet świetnie się bawiąc i uczestnicząc we wspaniałych zabawach proponowanych przez animatorów. Wszyscy bawili się rewelacyjnie, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia, ale to oznaka tego, że bal jest po prostu bardzo udany.

Do szkoły zawitał ulubieniec dzieci św. Mikołaj, z którym można było sobie zrobić zdjęcie. W wydarzeniu wziął udział wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski, który wręczył dzieciom słodkie upominki.

Zabawa choinkowa należała do bardzo udanych, radość i uśmiech, które malowały twarze dzieci to najlepsze podsumowanie tego udanego balu.

Organizatorami byli Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski, Zespół Oświatowy w Żelkowie i Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie

Zdjęcia (14)

{"register":{"columns":[]}}