W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piękny Jubileusz Państwa Wolskich

17.11.2022

65 lat małżeństwa to przepiękny jubileusz, który w tym roku obchodzą Państwo Henryka i Czesław Wolscy, mieszkańcy Wołyniec.

Jubileusz

Takie rocznice nie zdarzają się codziennie.

65 lat małżeństwa to przepiękny jubileusz, który w tym roku obchodzą Państwo Henryka i Czesław Wolscy, mieszkańcy Wołyniec.

- Składam Państwu serdeczne gratulacje i wyrazy uznania. Wspólne pokonywanie przeciwności losu i podejmowanie codziennego trudu w imię wartości, do których odwołuje się przysięga małżeńska, zasługują na uznanie - gratulował jubilatom wójt Henryk Brodowski.

Spotkanie w domu państwa Wolskich zostało zaplanowane we współpracy pracowników gminy i syna jubilatów - tak, aby uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z wizytą gości i aby sprawić im miłą niespodziankę, która pozytywnie zaskoczyła małżeństwo.

Podczas spotkania odświeżyliśmy karty historii rodziny państwa Wolskich.
Pan Czesław wieloletni, zasłużony pracownik Zakładu Karnego, który może pochwalić się licznymi medalami i legitymacjami uznania oraz Pani Henryka oddana żona i matka, która podjęła pracę w lokalnym sklepie - to nasi jubilaci. Wychowali dwoje dzieci, doczekali się wnuków i prawnuków. A teraz wiodą spokojne życie na emeryturze, od czasu do czasu odwiedzając lekarza.

Podczas krótkiej rozmowy, Pan Czesław wspominał dawne czasy, w których otrzymał wiele tytułów, m. in. zasłużonego dla województwa siedleckiego i chętnie przytaczał liczne opowieści, a Pani Henryka radośnie wtórowała mężowi opowiadając o swoich dzieciach, wnukach i ich sukcesach zawodowych oraz wybranych ścieżkach kariery.

Spotkania takie jak to pokazują, jak duże znaczenia ma znalezienie bratniej duszy i zawarcie trwałego związku, który opiera się na wsparciu, szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

- Życzymy Wam wszystkiego dobrego. Z serca składam życzenia kolejnych wspólnych lat w zdrowiu. I życzę Wam - do zobaczenia na kolejnej rocznicy – pożegnał Jubilatów wójt.

Choć czcigodni Jubilaci nie chcieli zdradzić recepty na tak długie, wspólne i zgodne pożycie małżeńskie – wszystko zdradzały ich oczy, które były pełne miłości i troski o współmałżonka.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}