W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piknik Rodzinny w Gminnym Żłobku

18.07.2023

Dzieci z rodzicami spotkali się ze swoimi ciociami i panią dyrektor na rodzinnym pikniku.

Piknik
Po tygodniowej przerwie, w czasie której gminny żłobek przeszedł generalne odświeżenie, dzieci z rodzicami spotkali się ze swoimi ciociami i panią dyrektor na rodzinnym pikniku.
Spotkanie rozpoczęto od wręczenie dyplomów żłobkowiczom, którzy od września staną się prawowitymi przedszkolakami, a wszystkim maluchom wręczono pamiątki i prezenty.
 
- Rok żłobkowy kończy się różnymi wydarzeniami. Dziś pożegnamy maluchy, które od września pójdą dalej. Dziękuję Państwu za przybycie razem z pociechami na nasz piknik, bo mamy również dla Państwa małe pamiątki. A po ciepłym posiłku zachęcam wszystkich do wspólnej zabawy – rozpoczęła wydarzenie dyrektor gminnego żłobka Małgorzata Bednarczuk.
 
Pogoda była łaskawa, ponieważ po niedzielnym upale pojawiły się chmury, które pozwoliły żłobkowiczom i ich rodzeństwu skorzystać ze wszystkich przygotowanych na ten dzień atrakcji.
A naprawdę było w czym wybierać.
 
Uwielbiane przez maluchy dmuchane zjeżdżalnie jak zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, ale gdy udało się już trochę wyzbyć najmłodszych z nieograniczonych pokładów energii, przyszedł czas na malowanie buziek, robienie kolorowych tatuaży i malowanie włosów, a przede wszystkim, czyli to co sprawiało najwięcej radości - na tworzenie ogromnych baniek mydlanych.
 
- Widać jak dzieci lubią swoje panie opiekunki. To bardzo ważne, że rodzice mają teraz możliwość oddać dzieci pod dobrą opiekę i wrócić do pracy. Żłobek jest odświeżony, odmalowany i już oczekuje na przybycie najmłodszych. A my postaramy się, aby w salach nie zabrakło również pomocy dydaktycznych i sprzętów, które ułatwią paniom prace z dziećmi – mówił obecny na spotkaniu Sławomir Jagiełło zastępca wójta gminy Siedlce.
 
Piknik to nie tylko zabawy na świeżym powietrzu, to także ciepłe kiełbaski, o których przygotowanie tego dnia zadbały gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chodowie i smaczne przekąski, które przygotowały gospodynie i gospodarz z Koła Gospodyń Wiejskich w Strzale.
Tradycyjnie już hitem żłobkowej imprezy jak co roku okazała się piniata, którą dzieci wspólnie rozbiły, by ze środka wydobyć ukryte słodkości. Żłobkowe ciocie jak zwykle miały wspaniały pomysł, aby wywołać uśmiech na twarzach dzieci

Zdjęcia (22)

{"register":{"columns":[]}}