W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

FESTIWAL MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

20.09.2021

Hosanna Festival 2021

Zakończył się Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festiwal, który od 28 lat organizowany jest w Siedlcach. Początkowo był tylko  Diecezjalnym Przeglądem Piosenki Religijnej, z czasem zyskał rangę ogólnopolską i zmienił nazwę. Festiwal organizowany jest przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej.

Głównym celem organizacji festiwalu, jest upowszechnianie szeroko pojętej kultury, kształtowanie gustów i wrażliwości muzycznej, oraz zadanie formowania młodego pokolenia Polaków otwartego na wartości chrześcijańskie i ogólnoludzkie. Jest także okazją do promocji oraz wspierania utalentowanych zespołów i solistów muzyki chrześcijańskiej z całej Polski.

Przed wręczeniem nagród zostały zaprezentowane młode artystki z terenu naszej gminy. Gmina Siedlce również wsparła finansowo i organizacyjnie festiwal, a wójt Henryk Brodowski wręczył nagrody utalentowanym młodym artystom.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}