W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Budowa hali sportowej

18.08.2022

Budowa pełnometrażowej hali sportowej przy szkole w Strzale rozpoczęła się niedawno, a już widać jak dużą inwestycją będzie to miejsce.

Budowa hali

Budowa hali sportowej przy Zespole Oświatowo-Wychowawczym w Strzale

Obiekt obejmie 1230 m2 drewnianej nawierzchni hali sportowej z przeznaczeniem na boiska do piłki nożnej (40x20m), głównym boiskiem do koszykówki (28x15m) z możliwością oddzielenia kotarą przesuwną na dwa mniejsze, polem do gry w piłkę ręczną, po zamontowaniu słupków polem do gry w siatkówkę i tenisa.

Ponadto wyróżniającym elementem budynku będą wysuwane trybuny mieszczące 200 kibiców.

Plany budowy obejmują także całe zaplecze sportowe. W tym cztery szatnie z łazienkami i natryskami, toalety damskie, męski i dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenia porządkowe, magazyn sportowy i pokój nauczyciela wf-u.

Powstanie budynku sportowego przy zespole szkolnym w Strzale nie tylko uatrakcyjni lekcje wychowania sportowego uczniom, ale będzie zachętą do aktywnego spędzania czasu na zajęciach i treningach prowadzonych na tym obiekcie poza programem lekcyjnym.

Każdy obiekt sportowy jest szansą na lepszy rozwój gminnych klubów i młodych talentów, a także możliwością organizowania na większą skalę spotkań sportowych.

Zakończenie prac zaplanowano w czerwcu 2023 roku.

Dofinansowanie: Rządowy Fundusz Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}