W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

INSTRUMENT WSPARCIA DLA GMINY SIEDLCE

13.01.2022

Zdjęcie

W dniu 12 stycznia 2022 r. w sali konferencyjnej Delegatury w Siedlcach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, wójt Gminy Siedlce dr inż. Henryk Brodowski i skarbnik Gminy Barbara Rybaczewska podpisali umowę z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, o udzielenie dotacji z budżetu województwa mazowieckiego na dofinansowanie realizacji zadania pn. Przebudowa ciągu drogowego od DK2 w miejscowości Nowe Iganie do DK63 w miejscowości Strzała na terenie gminy Siedlce w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego. Kwota dotacji to 600 000 zł.

Zadanie będzie realizowane w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. Ze strony Samorządu Województwa Mazowieckiego umowę podpisały Janina Ewa Orzełowska - członek Zarządu Województwa Mazowieckiego oraz Elżbieta Lanc - członek Zarządu Województwa Mazowieckiego. Samorząd Mazowsza po raz kolejny wspiera inwestycje lokalne, które przyczynią się do poprawy jakości dróg na terenie gminy Siedlce.  Wójt Henryk Brodowski w imieniu mieszkańców gminy, podziękował bukietami kwiatów przedstawicielkom Urzędu Marszałkowskiego.

 

 

 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}