W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert Krystyny Prońko

30.05.2022

Krystyna Prońko i Wójt Gminy Siedlce

W niedzielę 29 maja 2022 r. w świetlicy w Strzale wystąpiła Krystyna Prońko - wokalistka jazzowa i pedagog muzyczny.

Krystyna Prońko jest znana między innymi z takich przebojów jak: „Jesteś lekiem na całe zło”, „Modlitwa o miłość prawdziwą”, ,,Małe tęsknoty", „Psalm stojących w kolejce”, „Poranne łzy”.

Organizatorem wydarzenia byli: Wójt Gminy Siedlce oraz Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie, a współorganizatorem Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Poprzez koncert  organizatorzy chcieli pokazać, że muzycy, artyści oraz kultura łączy się z cierpieniem, które dotknęło Ukrainę. Podczas koncertu była prowadzona zbiórka pieniędzy przez Caritas. Dochód ze zbiórki prowadzonej podczas wydarzenia został przeznaczony - na pomoc Ukrainie.

Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie Izabela Kuniewicz serdecznie dziękują za hojność przybyłym osobom na koncert, Pani Beacie Prokurat – kierownik Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej za życzliwość i pomoc w przeprowadzeniu zbiorki oraz Kołu Gospodyń Wiejskich ze Strzały za przygotowanie poczęstunku dla zgromadzonych gości.

 

Materiały

Fotorelacja
{"register":{"columns":[]}}