W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto Żołnierza Rezerwy

11.10.2022

10 października obchodzone jest Święto Żołnierza Rezerwy.

wcr

Dzień choć mało znany przez wielu, przez nas nie był zapomniany. W spotkaniu z żołnierzami rezerwy wziął udział wójt gminy Siedlce, który życzył wszystkim rezerwistom pomyślności i stałej gotowości do działania.

Wydarzenie było też okazją do wręczenia listów gratulacyjnych wzorowym żołnierzom za wywiązywanie się z obowiązków i godną naśladowania frekwencję na służbie.

Poza rezerwistami docenieni zostali także przedstawiciele władz samorządowych oraz pracodawcy i świadczeniodawcy realizujący zadania na rzecz ojczyzny.
Za wyjątkowe zaangażowanie i współpracę na rzecz realizacji zadań wynikających z potrzeb Sił Zbrojnych uhonorowany został także wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski.

Wszystkim rezerwistom życzymy niegasnącej odwagi i gotowości do pełnienia służby na rzecz obrony kraju.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}