W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sukces "Wulkanów Energii"

19.07.2023

Nasze Wulkany Energii osiągnęły sukces godny gwiazdki Michelina

Sukces KGW
Nasze Wulkany Energii osiągnęły sukces godny gwiazdki Michelina
 
Podczas Bitwy Regionów na XV Festiwalu Kuchni Regionalnej "Z Wiśniowym Smakiem" zdobyły 1 miejsce, zdobywając serca i podniebienia jurorów.
Z uśmiechem na twarzy przygotowały nie tylko potrawy i desery z wiśniowym akcentem, ale skupiły się również na doznaniach wizualnych wszystkich odwiedzających ich stanowisko.
Każdy najmniejszy szczegół przyczynił się do tego, że ich potrawa przyrządzona w głównej mierze przez panią Krysię została doceniona i nagrodzona.
 
Policzki z dzika w aromatycznym sosie, na bazie regionalnego piwa z nutką leśna, do tego gołąbki z włoskiej kapusty z farszem z kaszy gryczanej, warzyw i suszonych grzybów oraz surówka z czerwonej kapusty - to danie, któremu nie odmówiłaby nawet Magda Gessler
gratulujemy, a Państwa możemy zapewnić, że już niedługo zdradzimy Wam szczegóły na to popisowe danie według przepisu Magdy.
 
Już niedługo KGW Białki będzie reprezentować nasz region w etapie wojewódzkim.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}