W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sprzedaż drewna opałowego

30.08.2022

Zbliża się jesień, a wraz z nią okres grzewczy.

Drzewo

Nadleśnictwo Siedlce w związku z występującymi problemami z dostępem do surowców energetycznych informuje, że w przypadku pojawienia się zapotrzebowania mieszkańców na drewno opałowe oferuje możliwość pozyskania i sprzedaży surowca opałowego małowymiarowego – gałęzi M2 na zasadach samowyrobu bezpośredniego na powierzchniach leśnych.

Cena sprzedaży, która podaje nadleśnictwo w nadesłanym piśmie wynosi M2 – 73.80zl/m3 lub 36,90 zł/m3 w zależności od rodzaju pozyskania surowca.

Osoby zainteresowane pozyskaniem i zakupem opału proszone są o kontakt z właściwymi leśniczymi. Spis numerów można znaleźć na stronie leśnictwa – https://siedlce.warszawa.lasy.gov.pl/kontakt/lesnictwa

{"register":{"columns":[]}}