W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wielkie serca uczniów z ZO w Pruszynie

09.03.2023

ZO Pruszyn

8 marca w Zespole Oświatowym w Pruszynie odbył się kiermasz ciast i słodkości.

Dzień Kobiet nastawiony był na podniesienie wskaźnika zbiórki dla Hani. Cały dochód, który udało się tego dnia zebrać został przekazany na konto zbiórkowe 3-letniej siedlczanki.

- Pragniemy podziękować zarówno Rodzicom, Uczniom jak i Nauczycielom za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej, z której pieniążki zasilą skarbonkę 3-letniej Hani - czytamy na grupie licytacyjnej, która organizuje wiele zbiórek.

Tego dnia udało się zebrać 1 984,09 zł, to kolejne pieniądze,  które trafią, by wesprzeć chorą dziewczynkę, prosto z inicjatywy organizowanych przez młodych ludzi.

Takie wydarzenia pokazują, że codziennie stajemy przed małymi egzaminami z człowieczeństwa. Jak widać, dzieci ten egzamin zdają śpiewająco.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}