W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wszystkiego dobrego Panie Franciszku!

15.10.2023

Panie Franciszku! Z okazji setnych urodzin życzymy Panu samych wspaniałych chwil !

Franciszek Soszyński
Panie Franciszku! Z okazji setnych urodzin życzymy Panu samych wspaniałych chwil.
 
W sobotę wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski uczestniczył w niecodziennym jubileuszu. Setne urodziny obchodził pan Franciszek Soszyński z Wólki Leśnej.
 
- Życzę Panu zdrowia i wszystkiego, co najlepsze. Żeby rodzina zawsze była blisko, a wnuki i prawnuki dawały radość i pociechę. Proszę przyjąć ten list gratulacyjny i ciepłe podarki, które posłużą w chłodne jesienno-zimowe wieczory. Pani Franciszku dwustu lat! - życzył jubilatowi wójt Henryk Brodowski
Do życzeń przyłączył się pracownik KRUSu, ksiądz proboszcz Marek Chomiuk, sąsiedzi i znajomi, a także licznie zgromadzona rodzina jubilata.
 
Jak wspominały córki pana Franciszka, był to zawsze człowiek pozytywnie nastawiony do życia, który większość czasu spędził na ciężkiej pracy. Właśnie ten szacunek do pracy i drugiego człowieka przekazał swoim córkom, wnukom i prawnukom.
Pan Franciszek przeżył trudne czasy wojenne, a w latach młodzieńczych trafił do niemieckiego obozu, z którego wyszedł z poważnymi obrażeniami nogi. Groziło mu nawet kalectwo. Jednak nie poddał się, a nogę udało się uratować. Całe swoje życie poświęcił pracy i rodzinie.
Dobra część historii życia pana Franciszka rozpoczęła się, gdy miał 32 lata. Właśnie wtedy wziął ślub z panią Haliną i doczekał się dwóch córek Lucyny i Bożeny. Dziś ma przy swoim boku kochającą żonę, dwie córki, gromadkę wnuków i prawnuków, którzy cudowny, setny jubileusz spędzili u jego boku.
 
Pani Franciszku życzymy Panu zdrowia na kolejne lata życia, a każdy dzień niech przynosi powody do uśmiechu i radości

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}