W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Przygotowania do wakacji w "Wesołym smyku"

Wiadomości z przedszkola "Wesoły smyk"

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola nr 3 „Wesoły Smyk” w Chodzieży przygotowywały się do wakacji. W wakacyjną tematykę wprowadziły dzieci opowiadania pt. „O latarniku i morskiej wyprawie”.

-  Dowiedzieliśmy, że w życiu nie liczą się kosztowności lecz obecność drugiego człowieka oraz radość z tego co mamy. W kolejnych dniach poznaliśmy charakterystyczne oznaki lata oraz wybieraliśmy obrazki,  które kojarzą się z latem. Nie zabrakło również utrwalenia zasad bezpiecznego zachowania się w tracie wakacji, przypomnienia numerów alarmowych. Poznaliśmy także miejsca wakacyjnego odpoczynku oraz rzeczy i przedmioty potrzebne w trakcie wyjazdu. Wielkimi krokami zbliżają się wakacje i liczne atrakcje w związku z tym wszystkim życzymy miłego, zasłużonego i bezpiecznego odpoczynku - dodają panie wychowawczynie z "Wesołego smyka".

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}