W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mistrzyni Europy w taekwondo trenowała z uczniami "trójki"

Zdjęcia, uczniowie na sali gimnastycznej z wraz z trenerką taekwondo

Gościem Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży była Anastazja Krawiec – trener personalny, dyplomowany dietetyk, ale przede wszystkim kilkukrotna Mistrzyni Europy w taekwondo.

Pani Anastazja pochodzi z Ukrainy, spotkanie z takim wyjątkowym gościem było bardzo inspirujące dla uczniów. Trenerka wprowadziła dzieci  w świat swojej pasji, zaproponowała ćwiczenia oraz przekazywała profesjonalne wskazówki. 

- Pani Anastazja pochwaliła uczniów „Trójki” za uważne słuchanie i formę, a wszystkich zainteresowanych zaprosiła do śledzenia swoich osiągnięć na profilu oraz chętnych – na profesjonalne zajęcia pod swoim okiem. Uczniowie z chęcią zadawali pytania i deklarowali postawę gotowości do próby zmierzenia się z nowym sportem. Takie zajęcia z pewnością są doskonałą okazją do szerzenia wśród uczniów sportowych zainteresowań i rozwijania pasji – do czego gorąco zachęcamy. Serdecznie dziękujemy jeszcze raz Mistrzyni za poświęcony nam czas i zainspirowanie uczniów oraz Pani Ewie Madej za pomoc w organizacji spotkania - dodaje Małgorzata Jeśko-Doręgowska, nauczycielka z SP3. 

 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}