W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Został rozegrany Zimowy Turniej Szachowy

Uczestnicy turnieju szachowego w miejskiej bibliotece

W sobotę, 5 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chodzieży odbył się Zimowy Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MBP.

Szachiści zmierzyli się ze sobą 1 vs 1 w 3 kategoriach wiekowych. Po zaciekłej, czterogodzinnej walce udało się wyłonić zwycięzców. Puchar zdobył  Adrian Pogorzelski. Nagrodami były akcesoria komputerowe - myszki, pendrive, power banki i słuchawki. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, oraz dziękujemy wszystkim obecnym za udział - dodają organizatorzy turnieju. Ponieważ w Chodzieży nie brakuje entuzjastów królewskiej gry od 11 lutego br. chodzieska biblioteka zaprasza na szachowe piątki. Odbywać się one będą w każdy piątek od 16.30 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej.

{"register":{"columns":[]}}