W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Chodzieska biblioteka została beneficjentem konkursu BLISKO (2023-2024)

Baner programu Blisko

Po trzecie – BIBLIOTEKA!

Miejska Biblioteka Publiczna w Chodzieży została beneficjentem konkursu BLISKO (2023-2024), stanowiącego element Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, otrzymując dofinansowanie w kwocie 102100,00 zł na różnorodne, dwuletnie działania.

Program BLISKO to:

B – Biblioteka

L – Lokalność

I – Inicjatywy

S – Społeczność

K – Kooperacja

O – Oddolność.

Partnerem programu jest Stowarzyszenie Koło Gospodyń Miejskich w Chodzieży.

- W związku z tym nasz zespół czeka szereg szkoleń, a w zasadzie warsztatów – to brzmi zdecydowanie przyjemniej, które pozwolą nam określić nasze potrzeby i potrzeby naszej chodzieskiej społeczności. Przypomnimy sobie bądź tez nauczymy się w nowoczesny sposób budować relacje partnerów, odbiorców projektu i umiejętnie je promować.

Nasza biblioteka stanie się dla Was jeszcze ważniejsza. Chciałoby się powiedzieć „Po pierwsze dom, po drugie praca, po trzecie – BIBLIOTEKA!”. To właśnie w przestrzeni biblioteki, zrealizujemy spotkania z rozwoju osobistego oraz szeroko rozumianej uważności. Projekt kierujemy przede wszystkim do aktywnych kobiet, mam z małymi dziećmi, niezależnych singielek, czy szczęśliwych pań domu – jednym słowem dla każdej, która chce się rozwijać.

W przyszłym roku częściowo oddamy stery w Wasze ręce, rozpisując konkurs na inicjatywy społeczne – już możecie zacząć planować!

Chcemy by biblioteka była miejscem często i chętnie przez Was odwiedzanym, ważnym w życiu miejscem. Liczymy, że dzięki projektowi BLISKO „Po trzecie – BIBLIOTEKA!”, zostaniecie z nami - zachęca cała załoga biblioteki i zarząd Koła Gospodyń Miejskich.

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Ministerstwo Edukacji i Nauki Biblioteka Narodowa Instytut Książki Narodowe Centrum Kultury.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoMinisterstwo Edukacji i NaukiBiblioteka NarodowaInstytut KsiążkiNarodowe Centrum KulturyKoło Gospodyń Miejskich w Chodzieży

 

{"register":{"columns":[]}}