W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

W Chodzieży mamy "Szatnię na medal"

Logotyp i opis projektu "Szatnia na medal"


 W ramach czwartej edycji Programu "Szatnia na medal" Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Gmina Miejska w Chodzieży otrzymała dofinansowanie w wysokości  97.232,00 zł zł na remont trzech szatni zlokalizowanych na terenie MOSiR w Chodzieży.

Pomieszczenia szatni wymagały prac naprawczych, wymiany dachu, wymiany instalacji wod-kan, montażu nowych drzwi, okien, opraw oświetlenia oraz wymiany armatury i po prostu remontu łazienek. Dodatkowo szatnia zlokalizowana w budynku chodzieskiej pływalni wymagała malowania  ścian, sufitów oraz wymiany osłon grzejnikowych.
“Szatnia na medal” to za program, w którym jednostki samorządu terytorialnego z województwa wielkopolskiego mogły ubiegać się o wsparcie finansowe na realizację działań własnych w dziedzinie poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej. Dofinansowanie jest przyznawane przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, a  głównym celem tego programu jest  poprawa warunków szatniowo-sanitarnych przy obiektach sportowych.

Zdjęcia (14)

{"register":{"columns":[]}}