W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapisz się do ogniska muzycznego ChDK

Plakat informacyjny ChDK - ognisko muzyczne
Ognisko Muzyczne Chodzieskiego Domu Kultury zaprasza wszystkich chętnych na drugi sezon kursu muzyki rozrywkowej, który rozpocznie się po wakacjach.
 
Już teraz można zapisać się do jednej z klas instrumentalnych. Nabór oraz dodatkowe informacje u koordynator ogniska pod nr telefonu: 665 755 227 lub przez email: natalia89pawlowska@gmail.com
Zapraszamy wszystkich, którzy mają talent, lubią muzykować, albo dopiero chcą spróbować swoich sił w grze na instrumencie, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.
Opłaty za uczestnictwo w ognisku wynoszą 250 zł na miesiąc dla mieszkańców miasta i gminy Chodzież, 300 zł dla osób spoza tych gmin, a dla członków zespołów działających w Chodzieskim Domu Kultury są nieodpłatne.
Ognisko zapewnia lekce raz w tygodniu oraz dwa razy w miesiącu zajęcia teoretyczne z umuzykalnienia, a także materiały dydaktyczne i pomoc sprzętową.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}