W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

30 listopada odbędzie się spotkanie z mieszkańcami osiedla Żeromskiego

Zaproszenie na spotkanie z mieszkańcami w temacie ogrodu społecznego

 

W związku z przystąpieniem Chodzieży do „Programu kaskadowych szkoleń dla pracowników samorządów terytorialnych w zakresie projektowania i gospodarowania zielenią w miastach”, informujemy o możliwości spotkania z mieszkańcami osiedla Żeromskiego, które odbędzie się 30 listopada 2021 r. o godzinie 18:00 w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Żeromskiego.

 

Na spotkanie serdecznie zaprasza Burmistrz Miasta Chodzieży Jacek Gursz, który będzie również obecny. Celem wydarzenia będzie poinformowanie mieszkańców o planowanym utworzeniu Sąsiedzkiego Ogrodu Społecznego na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Żeromskiego oraz możliwości wspólnego włączenia się mieszkańców w tą inicjatywę. Spotkanie jest otwarte, jednak zastrzegamy możliwość jego odwołania ze względów epidemiologicznych.

 

Prowadzone działania zrealizowane zostały dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za treść niniejszej informacji odpowiada wyłącznie miasto Chodzież

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}