W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Wesoły Smyk

 W piątek, 19 listopada w Niepublicznym Przedszkolu nr 3 „Wesoły Smyk” w Chodzieży obchodzony był Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.

Najważniejszym dokumentem dotyczącym praw dziecka jest Konwencja o prawach dziecka uchwalona w 1989 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych i ratyfikowana przez Polskę w 1991 roku. Każdemu dziecku, niezależnie od koloru skóry, wyznania czy pochodzenia, przysługują takie same prawa - prawa dziecka. W tym ważnym dniu w przedszkolu odbyły się  rozmowy, gry i zabawy, których celem było  uświadomienie dzieciom, że  mają swoje prawa. Każdy  powinien wiedzieć, jak korzystać ze swoich praw. W trakcie zajęć przedszolaki rozmawiały również o swoich obowiązkach.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}