W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bal absolwentów

absolwenci SP3 na balu

W piątek, 16 czerwca uczniowie klas 8 Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży spotkali się na balu absolwentów. Bal odbywał się pod hasłem  „W lokach i muszce”.

Stroje uczniówi dekoracje podkreślały wyjątkowy charakter tej tanecznej imprezy. Choć to ostatnia wspólna zabawa, to humory dopisywały i wszyscy bawili się cudownie. Wspólna biesiada przy suto zastawionych stołach, rozmowy i muzyka wypełniała mury Trójki. To spotkanie pozostanie w pamięci tegorocznych absolwentów na długie lata, a każdy bal w dorosłym życiu będzie już tym kolejnym.

- Życzymy im, aby takim tanecznym krokiem i z uśmiechem na twarzy kroczyli zawsze przez życie - w imieniu szkolnej kadry dodaje Joanna Winiecka.

 

{"register":{"columns":[]}}