W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

6. Chodzieski Piknik Naukowy - Energia

12.09.2021

Plakat nt. 6.Chodzieskiego Pikniku Naukowego z informacjami o wydarzeniu

Zapraszamy w niedzielę, 12 września o godzinie 11.00 na tereny zielone Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodzieży na 6. Chodzieski_Piknik_Naukowy tym razem pod hasłem ENERGIA.


Piknik Naukowy to wydarzenia skierowane do uczniów i przedszkolaków, na którym wiedza przekazywana jest w przystępny, przyjemny i interesujący sposób. Piknikowi Naukowemu towarzyszy wiele atrakcji, w tym roku w konkursie głównym będzie do zdobycia kilkanaście smartwatchy.  

Głównymi organizatorami Pikniku są: Urząd Miejski w Chodzieży, Lasy Państwowe Nadleśnictw Podanin oraz Miejskie Wodociągi I Kanalizacja Sp. z o.o.

Podczas pikniku po raz pierwszy odbędzie się gra miejska „Energia”. Każdy zespół, biorący udział w grze, będzie musiał pokonać określoną trasę w naszym mieście (2,5 km), na której czekać będą zadania, łamigłówki oraz punkty do zdobycia. Znakomita zabawa i emocje gwarantowane, zwłaszcza, że grę organizuje Zespół młodzieżowy Towarzystwa Milośników Ziemi Chodzieskiej. Start na Pikniku naukowym i na nim meta. Dla najlepszych zespołów tytuły mistrzowskie oraz atrakcyjne nagrody. Wszyscy uczestnicy gry wezmą też udział w losowaniu nagród napikniku naukowym - markowych smartwatchy!

Informacje o grze na stronach profilu TMZCh: www.facebook.com/tmzchodziez

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}