W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Festiwal Książki – zapraszamy 3 września

03.09.2023

plakat Festiwal książki

W niedzielę, 3 września zapraszamy na Festiwal Książki w Chodzieży. Wydarzenie odbędzie się w Parku odpoczywaj z kulturą przy Miejskiej Bibliotece Publicznej, która jest organizatorem festiwalu.

 

Wydarzenie skierowane jest do miłośników literatury, książek oraz osób poszukujących ciekawych form spędzenia wolnego czasu. Festiwal realizowany jest w ramach projektu „Po trzecie – BIBLIOTEKA”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Bogaty program imprezy obejmuje ciekawe i angażujące aktywności – spotkania, warsztaty, konkursy, prelekcje, zagadki i zabawy, a wszystkie powiązane z tematem książki i biblioteki jako miejsca wspierającego różne przedsięwzięcia kulturalne, edukacyjne i artystyczne.

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}