W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Zdrowa sobota"

18.06.2021

zdrowa sobota

 

Trwają przygotowania Stowarzyszenia Bioderko do planowanej na dzień 5 czerwca 2021 roku akcji prozdrowotnej "Zdrowa Sobota

Potwierdzono przyjazd ambulansu do poboru krwi z Centrum Krwiodawstwa z Poznania, ambulansu do RTG klatki piersiowej ze szpitala w Wolicy, oraz ambulansu do badania w kierunku osteoporozy. Swój udział w akcji deklarują również lekarze ortopodolodzy z Centrum Ortopodologii TerraCare z Poznania z badaniami wad postawy, Fundacja Orchidea Poznania, na co dzień wspierająca osoby po udarach, Fundacja Tryflologika z Poznania ze sprzętem dla osób słabowidzących. Dzięki wsparciu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia EcoSerce udział w akcji weźmie kardiolog z Drawska Pomorskiego dr. Mariusz Truszczyński z konsultacjami kardiologicznymi, odbędzie się również badanie słuchu. Do akcji przyłączą się  chodzieskie organizacje i firmy, w tym główny inspirator licytacji na rzecz zrzutki.pl – Jakub Wójcik SPINA, LabMobile i Przemysław Przybylski, Fundacja Ukryte Marzenia z promocją projektu Centrum Zdrowia Psychicznego, AVIVA oraz Miejska Biblioteka Publiczna z książką o zdrowiu. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci - do Chodzieży przyjadą maskotki NALIMBA, które wspólnie z BALOLANDIA i występami dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury uatrakcyjnią naszą akcję. Z uwagi na sytuację epidemiczną akcja odbywa się pod nadzorem Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemicznej w Chodzieży.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}