W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Warto pomagać - wolontariusze z SP3 zbierali klucze

Uczniowie SP3 i klucze zebrane podczas szkolnej akcji wolontariatu

W czasie minionego miesiąca wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży wraz ze swoimi rodzicami aktywnie włączyli się w akcję społeczną zbierania starych kluczy, zainicjowaną w Chodzieży przez MOPS.

Licznie przyniesione przez uczniów klucze zostały zapakowane do trzech kartoników i z wielką przyjemnością przekazane na ręce Dyrektor MOPS – Pani Marzeny Brączewskiej, która nie kryła zadowolenia z powiększającej się zbiórki. Wszystkie klucze trafią teraz do punktu złomowania, a pozyskane fundusze zostaną przekazane na rzecz kliniki „Budzik” i Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

- Gorąco dziękujemy społeczności szkolnej za udział w akcji – dzięki Wam „każdy mały kluczyk może wybudzić dziecko”.  Podziękowania kierujemy także do pracowników Banku Spółdzielczego, którzy dołożyli do naszej zbiórki i swoje kluczyki - informuje  Małgorzata Jeśko-Doręgowska, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}