W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Budynki przy ul. Marcinkowskiego 2 i 4 po termomodernizacji

Budynek przy ul. Marcinkowskiego

Mieszkańcy budynku wielorodzinnego Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Marcinkowskiego 4 i 2 w Chodzieży przeprowadzili termomodernizację swoich bloków. Budynki z roku 1963 i 1970 wymagały wykonania prac remontowych, których zakres uległ zmianie po rozpoczęciu prac.

Okazało się , że konstrukcja nośna loggii jest zagrożona ze względu na ubytki tynków i ubytki warstwy betonowej otulającej zbrojenie, podjęto decyzję o uzupełnieniu ubytków w konstrukcji loggii . W tym przypadku członkowie Wspólnoty rozumieli, że należy dostosować się do   obowiązujących w Prawie Budowlanym wymogów bezpieczeństwa pod względem konstrukcyjnym.

Obie Wspólnoty Mieszkaniowe dokonały wyboru tego samego Wykonawcy termomodernizacji tj.  Firmę WIŚNIA pana Sławomira Wisińskiego.

-  Inwestycja zakończyła się jesienią tego roku - nie bez przeszkód oraz różnych uciążliwości dla mieszkańców ale za to pełnym sukcesem. Działania Właścicieli Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Marcinkowskiego 4 i 2 w Chodzieży zasługują na pełne uznanie . Właściciele tej Wspólnoty chętnie uczestniczą w działaniach na rzecz swojej nieruchomości a Spółka ChTBS jako Zarządca wspiera wszystkie zlecone jej zadania - informuje Grażyna Nowicka , Prezes Zarządu ChTBS.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}