W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Akcja "Sadzonka za makulaturę lub szkło"

08.06.2024

plakat makulatura za sadzonki
Urząd Miejski w Chodzieży zaprasza do udziału w wyjątkowej akcji "Sadzonka za makulaturę"! To doskonała okazja, aby w prosty sposób przyczynić się do ochrony środowiska i jednocześnie wzbogacić swoją przestrzeń o piękne rośliny.
 
Jak to działa? Przynieś nam swoją niepotrzebną makulaturę lub szkło, a my w zamian podarujemy Ci sadzonki krzewów! To świetny sposób, aby pozbyć się odpadów, a jednocześnie wesprzeć zalesianie i zazielenianie naszej okolicy.
Dlaczego warto? Udział w naszej akcji to korzyść nie tylko dla Ciebie, ale także dla całej społeczności. Ograniczamy ilość odpadów, dbamy o czystsze powietrze i tworzymy piękniejsze, zielone przestrzenie do życia.
Gdzie i kiedy? Akcja odbędzie się w sobotę, 8 czerwca podczas 27 Chodzieskich Targów Gospodarczych PROMOCJE 23024.
Przyjdź, przynieś makulaturę i odbierz swoje sadzonki! Razem możemy zrobić coś naprawdę dobrego dla naszej planety.
Do zobaczenia!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}