W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet na terenie objętym rewitalizacją

08.03.2022

Dzień Kobiet w CAIiR
Z okazji Dnia Kobiet stowarzyszenie Bioderko zaprasza panie na spotkanie "Zdrowa i piękna JA – czyli: mój (każdy) dzień z dietą dla urody".
 
Miejscem spotkania jest Centrum Aktywnej Integracji i Rehabilitacji na ul. Jagiellońskiej 5, prowadzone przez Stowarzyszenie BIODERKO, zapraszamy od godz. 14:30.
Spotkanie poświęcone będzie naszemu zdrowiu, a w szczególności wspaniałemu samopoczuciu, które zapewnia nam właściwa dieta i poczucie piękna. W tajniki te wprowadzi nas dietetyk – Mirosława Trojanowska, która podczas degustacji specjalnych „przystawek” opowie o diecie w osteoporozie. Natomiast o tym – jak wyglądać pięknie w każdym wieku – podpowie nam wraz z praktycznymi wskazówkami – kosmetyczka i konsultant do spraw zdrowia i urody Lena Grodź.
Tego dnia od godz. 9:00 do 13:00 będzie można skorzystać  z badania gęstości gości - ambulans  będzie zaparkowany przy siedzibie stowarzyszenia Bioderko.
 
Inicjatywa odbędzie się w ramach zadania Aktywny Fyrtel współfinansowanego ze środków Gminy Miejskiej w Chodzieży.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}